Madeleine Pyk litografi

476399

MADELEINE PYK, litografi, signerad med namn samt E A, tryckyta ca 37 x 47 cm.

Fack 16

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (9 bud)
3397689
3397591
3397688
950
3397591
900
3397686
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.