Taklampor

476396

TAKLAMPOR, industrimodell, 2000-tal, 1 par, lackerad metall, diameter ca 35 cm

Obetydligt slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Taklampor

Budhistorik (5 bud)
3397371
600
3394510
550
3393905
3393203
3391006

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.