Matbord gustaviansk stil

476393

MATBORD, gustaviansk stil, 1800-tal, delbart i två halvmånar, höjd ca 73, diameter 110 cm

Visst slitage, senare bemålning

Möbler, Matbord

Rum 10

Matbord gustaviansk stil

Budhistorik (17 bud)
3397683
1 700
3392165
1 600
3392165
3397002
950
3392165
900

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.