Soffa oscariansk

476392

SOFFA, oscariansk, sent 1800-tal, genombrutet träskuret krön, textilklädsel, sitthöjd ca 45, 160x70 cm

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa oscariansk

Budhistorik (7 bud)
3397460
1 300
3397503
3397460
3397501
3397460
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.