Trågsoffa

476390

TRÅGSOFFA, 18/1900-tal, gustaviansk stil, lösa textilklädda plymåer, delvis träskuren dekor, sitthöjd ca 45, 200x80 cm

Renoverad, kompletterad, visst slitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Trågsoffa

Budhistorik (23 bud)
3397121
5 000
3397120
4 800
3397118
4 600
3397117
4 400
3396928
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.