Evert Taube 4 st litografier

476387

EVERT TAUBE (1890-1976): (4) "Låt mig vara - ensam fågel", signerad Evert Taube i blyerts, färglitografier, bladstorlek ca 60x45 cm

Oramade, samtliga med fuktskada i marginalen (nedre hörn)

Rum 9, Vagga 1

Evert Taube 4 st litografier

Budhistorik (7 bud)
3397344
3395304
3395303
950
3393074
900
3393001

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.