M Pyk litografi Provence

476386

PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm

Oramad

M Pyk litografi Provence
Budhistorik (6 bud)
3399254
3399119
750
3399118
700
3398673
500
3398522

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.