Madeleine Pyk Provence färglitografi

476385

MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (16 bud)
3398553
3398225
3398224
950
3398211
900
3398210
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.