M Pyk Provence färglitografi

476384

MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

M Pyk Provence färglitografi
Budhistorik (2 bud)

3397373
600
3388526
550

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.