Lena Linderholm Sommar

476383

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, bildmått ca 73x55 cm

Oramad

Konst, Grafik, Specialauktion

Rum 9, Vagga 1

Lena Linderholm Sommar
Budhistorik (12 bud)
3398184
3398180
3398137
750
3398017
700
3398016
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.