CF Reuterswärd färglitografier

476382

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) "Games: Game on yellow, Game on Blue, Game on red", monogramsignerade CFR, färglitografier, numrerade 41/1500, bladmått vardera ca 61x45 cm

Oramade

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (6 bud)
3398257
3398227
950
3398223
450
3396621
3390635

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.