Ulrica Hydman Vallien fäglitografi

476381

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (8 bud)
3397318
3397077
3396950
750
3396949
650
3396723
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.