Ulrica Hydman Vallien färglitografier

476378

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 60x43 cm vardera

Oramade

Budhistorik (8 bud)
3398898
3398484
900
3397917
550
3394192
500
3394191
450

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.