Lena Linderholm Sommar

476377

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm

Oramad

Konst, Grafik, Specialauktion

Rum 9, Vagga 1

Lena Linderholm Sommar
Budhistorik (4 bud)

3397596
3397594
700
3397495
3393640

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.