Jan Håfström Mr Walker

476376

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida, Diverse

Rum 9, Vagga 1

Jan Håfström Mr Walker
Budhistorik (7 bud)
3393278
3393276
2 400
3389944
3389836
1 700
3389475
1 600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.