Pyro servisdelar

476375

PYRO, servisdelar, 18 dlr., Gustavsberg, modell Pyro, kärl för torrvaror 3, mölkkanna 1, kryddkärl 4, såssnipa 1, karott 1, uppläggningsfat 5 samt formar 3, glasyr med brun dekor, höjd mellan ca 4 - 20 cm.

Kaffeburken saknar lock, nagg förekommer, bruksslitage.

Keramik/Porslin

Monter 8

Pyro servisdelar

Budhistorik (6 bud)
3397370
600
3395295
500
3395294
450
3391660
3388712

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.