Jockum Nordström

476374

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad Jockum, 217/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida, Diverse

Rum 9, Vagga 1

Jockum Nordström
Budhistorik (4 bud)

3397578
3 200
3391878
3388534
1 600
3388147

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.