Yrjö Edelmann Royal parcel

476373

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad, Y Edelmann, digital print, bladstorlek ca 44x60 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Yrjö Edelmann Royal parcel
Budhistorik (15 bud)
3397275
3397072
950
3395046
900
3393381
850
3392315

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.