Astri Bergman Taube Sjösala och Antibes

476372

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade Astri Bergman Taube,145/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade Astri Bergman Taube, 7/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube

Oramade, gulnader

Rum 12

Budhistorik (5 bud)
3412628
1 300
3412057
3412057
3405568
3404428

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.