Siri Derkert

476371

SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i krita samt signerad i plåten , litografi, provtryck, ca 49x64 cm

Oramad, hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Siri Derkert
Budhistorik (10 bud)
3412446
2 600
3409431
2 400
3407207
3409430
3407207

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.