Siri Derkert

476371

SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i krita samt signerad i plåten , litografi, provtryck, ca 49x64 cm

Oramad, hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Siri Derkert
Budhistorik (10 bud)
3412446
2 600
3409431
2 400
3407207
3409430
3407207

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer