Astri Bergman Taube Sjösala och Antibes

476369

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade Astri Bergman Taube, 3/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade Astri Bergman Taube, 126/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube

I mapp, oramade, gulnader

Rum 11

Budhistorik (7 bud)
3397403
3393303
3393302
3393301
450
3393025

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.