Siri Derkert

476368

SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i plåten (tryckt signatur), litografi, provtryck, ca 49x64 cm

Oramad, smärre hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Siri Derkert
Budhistorik (24 bud)
3398458
3398888
2 800
3398458
2 600
3398260
2 400
3397738

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.