Jolus herrarmbandsur i 18 k

476366

JOLUS, armbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 493571, cal sannolikt Landeron, länk i gulddoublé (ej original), diameter 37,5 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla samt glas, bucklor och bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Jolus herrarmbandsur i 18 k

Budhistorik (8 bud)
3396465
3 800
3396399
3 600
3393518
3 400
3390889
3 200
3393517
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.