Ljuskrona bronserad

476361

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, bronserad, för sju ljus, höjd 39 cm

Ytslitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Ljuskrona bronserad

Budhistorik (13 bud)
3426790
900
3426782
850
3426549
3426741
750
3426549
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.