Bordsfotogenlampa empirestil

476358

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, empirestil, mässing, förgylld brons, behållare med slipad dekor, höjd ca 36 cm

Bottenplattan något skev

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordsfotogenlampa empirestil

Budhistorik (8 bud)
3388499
3397264
3388499
950
3391044
900
3388499
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.