P. G. Wodehouse

476357

P. G. WODEHOUSE (10), England, Herbert Jenkins, London, 1900-talets första hälft, några med skyddsomslag, ca 19x13 cm

Bruksslitage

Böcker/Kartor, Skönlitteratur

P. G. Wodehouse

Budhistorik (11 bud)
3397633
1 300
3392416
3392416
3392200
3392200
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.