Suzanne Roger oljemålning

476355

SUZANNE ROGER (1899-1986): Figurkomposition, signerad, olja på duk, ca 50x61 cm

Kundcenter

Suzanne Roger oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3399367
3 600
3399207
3 400
3394336
3 200
3394336
3392078

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.