Jan Erik Willgohs oljemålning

476353

JAN ERIK WILLGOHS (född 1952): "Å få endene til å mötes", signerad a tergo, J. E. Willgohs, 1020, olja på duk, ca 126x108 cm

Rum 9

Jan Erik Willgohs oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3398866
3 400
3398863
3 200
3398858
3398847
2 800
3398841
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.