Christina Olivecrona oljemålning

476352

CHRISTINA OLIVECRONA (född 1959): "Följeslagare", signerad CO samt a tergo Chtistina Olivecrona, olja på duk, ca 129x101 cm

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
3397292
3397290
3397126
3394766
3389765

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.