Elisabet Oscarsson oljemålning

476351

ELISABET OSCARSSON (född 1950): Utan titel,
signerad på baksidan Elisabet Oscarsson, olja på duk, ca 210x130 cm

Budhistorik (25 bud)
3398749
13 000
3398754
12 500
3398749
12 000
3398751
11 500
3398749
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.