Ring 18 k guld lapis

476346

RING, 18 k guld med cabochonslipad lapis lazuli, italienska stämplar, ringskena med graverad dekor, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 5,7 g

Bruksslitage

Guld/Smycken, Ringar

Ring 18 k guld lapis

Budhistorik (5 bud)
3398929
2 400
3398903
3396537
1 600
3395669
3391820

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.