Susanna Hesselberg färgfotografi typ C

476344

SUSANNA HESSELBERG(Norge, född 1967): No title, signerad, daterad och numrerad på baksidan Susanna Hesselberg 2002, 3/5, färgfotografi typ c, 103x160 cm
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm

Fotografi, Nutida

Rum 6

Budhistorik (31 bud)
3400021
18 000
3400017
17 500
3400013
17 000
3400012
16 500
3400010
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 813 EUR, 2 059 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.