Viktor Reikhet

476343

VIKTOR REIKHET (Ukraina, 1922 - 2000): "Vinterlek St Petersburg", signerad, olja på pannå, ca 50x70 cm

Rum 6

Viktor Reikhet

Budhistorik (14 bud)
3397024
8 200
3397175
8 000
3397024
7 400
3397174
7 200
3397024
7 000

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.