BROSCHER, 3 st, HALSBAND

476338

HALSBAND, silver med fasettslipade granater, längd ca 56 cm, BROSCHER, 3 st, silver varav 2 broscher förgyllda, en med miniatyrporträtt i keramik, en med fasettslipade granater, en med fasettslipad röd glasfluss; medföljande länkdelar

Bruksslitage

Guld/Smycken

Kundcenter

BROSCHER, 3 st, HALSBAND

Budhistorik (7 bud)
3396534
2 400
3396531
3395706
3395705
3394787

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.