Matbord 1800-tal mahogny

476334

MATSALSBORD på pelarfot, 1800-tal, mahogny, 3 iläggsskivor, höjd ca 74, diameter 139, total längd 319 cm

smärre ytslitage

Möbler, Matbord

Rum 13

Matbord 1800-tal mahogny

Budhistorik (39 bud)
3397315
6 200
3397312
6 000
3397313
6 000
3397312
5 800
3397311
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.