Ernst Wehncke docka

476333

ERNST WEHNCKE, Tyskland, 1940-tal, docka i celluloid och textil, sjuksköterska, höjd ca 38 cm

Minimalt slitage, skorn med skador

Leksaker

Ernst Wehncke docka

Budhistorik (9 bud)
3388662
700
3397538
650
3388662
600
3397535
550
3388662
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.