Byrå 1800-talets mitt

476330

BYRÅ, 1800-talets mitt, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 97, 88x51 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå 1800-talets mitt

Budhistorik (15 bud)
3397620
3397617
2 800
3397589
2 600
3397445
2 400
3397217

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.