Silverbricka

476327

SILVERBRICKA, GEWE, 1977, kontrollstämplad, ca 30x22 cm, vikt ca 710g

Minimalt slitage

Silver

Monter 3

Silverbricka

Budhistorik (8 bud)
3396631
2 400
3396563
3396630
3396563
3395306
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.