Georg Jensen årsskedar

476325

GEORG JENSEN, årsskedar, 7 st, förgyllt sterlingsilver, bestående av: 1974-1980, vikt ca 317 g

Minimalt slitage

Silver

Georg Jensen årsskedar

Budhistorik (20 bud)
3396706
1 900
3396033
1 800
3396033
1 600
3396230
3396033
1 300

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.