Tiara silver

476323

TIARA, KE&C, Göteborg 1963, silver med stenar, kontrollstämplad, bredd ca 15 cm, vikt ca 28g

Minimalt slitage

Guld/Smycken

Monter 19

Tiara silver

Budhistorik (26 bud)
3397545
3 800
3395634
3 600
3395634
3 200
3395510
3395510
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.