Trancherbestick

476321

TRANCHERBESTICK, 2 dlr, silver varav skärdelen är förgylld, stämplade, tillverkare B Erlandsson, 1907 i originaletui, längd ca 26-31 cm, vikt ca 230 gram.

Smärre slitage.

Silver

Trancherbestick

Budhistorik (17 bud)
3399880
1 700
3399438
1 600
3399438
1 400
3398957
1 300
3399306
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.