Kaffeservis silver

476317

KAFFESERVIS, silver, 4 dlr, bestående av GEWE sockerskål, gräddkanna samt bricka, samt kaffekanna med svenska importstämplar, höjd kanna ca 18 cm, vikt ca 998g

Smärre slitage

Silver, Övriga silverföremål

Monter 13

Kaffeservis silver

Budhistorik (8 bud)
3389429
3 200
3396705
3389429
2 800
3395321
2 800
3389429
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.