BONADER, 3 st, varav 2 Märta Måås Fjätterstrom, sa

476313

MÄRTA MÅÅS FJÄTTERSTRÖM, bonader, 2 st, varav en "Röd häst med föl", signerade AB MMF, mått ca 36 x 37 resp 27 x 88 cm, BARBRO NILSSON, bonad, signerad BN, ca 38 x 43 cm

Slitage, fläckar, solblekta partier

Mattor/Textilier

Monter 31

Budhistorik (7 bud)
3395406
3395405
3391813
3391799
850
3389170
500

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.