Sockerskål med lock i silver

476312

GUSTAF MÖLLENBORG, Stockholm, 1874, sockerskål med lock, nyrokoko, kontrollstämplar, höjd ca 35 cm, vikt ca 821g

Smärre slitage

Silver

Sockerskål med lock i silver

Budhistorik (19 bud)
3397434
6 000
3397431
5 800
3397420
5 600
3397407
5 400
3397380
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.