CF Reuterswärd Storviggen

476308

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Storviggen, signerad Reuterswärd, numrerad 40/300, färglitografi, 50x80 cm

Gulnader

Tavelvagn 1

CF Reuterswärd Storviggen
Budhistorik (5 bud)
3395603
500
3395968
450
3395603
3394279
3390597

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.