Mats Månsson

476304

MATS MÅNSSON (född 1945): Karl Johansvamp, signerad Mats Månsson, färglitografi, 173/225, färglitografi, ca 58x81 cm

Fack 3

Mats Månsson
Budhistorik (1 bud)

3398098
2017-08-02 10:58:36

2017-08-02 kl 11:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.