Mats Månsson Kantarell

476300

MATS MÅNSSON (född 1945): Kantarellen, signerad Mats Månsson, färglitografi, 109/175, färglitografi, 60x43

Fack 3

Mats Månsson Kantarell
Budhistorik (1 bud)

3388716
2017-07-25 14:13:26

2017-08-01 kl 19:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.