Stefan W Igelström Sommar

476298

STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): Sommarbukett, signerad, 73/115, färglitografi, ca 65x48 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Fack 36

Stefan W Igelström Sommar
Budhistorik (2 bud)

3401466
3401100

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.