Stefan W Igelström

476296

STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): Ishockeyfantasi, signerad, HC, färglitografi, ca 50x35 cm

Fack 6

Stefan W Igelström
Budhistorik (4 bud)

3397136
450
3394984
3394710
3391181

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.