Stefan W Igelström

476295

STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): Sommarträdet signerad, numrerad 108/125, färglitografi, ca 53x42 cm

Tavelvagn 25

Stefan W Igelström
Budhistorik (3 bud)

3398263
3398262
3396748

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.